İkinci cilt çıkıyor...

Madde, Diyalektik ve Toplum'un ikinci cildi için hazırız.


Bilim ve Aydınlanma Akademisi’nin bilimsel dergisi Madde, Diyalektik ve Toplum’un 2019 yılında yayımlanan ikinci cildi basılı olarak kitaplığınızdaki yerini almaya hazırlanıyor.

İkinci cilt de ilk cilt gibi bez ciltli ve karton kapaklı olarak Yazılama Yayınevi tarafından basılacak.

Genel dağıtıma verilmeyecek olan bu özel baskı için Bilim ve Aydınlanma Akademisi üyelerini, destekçilerini ve çalışmalarımızı takip edenleri dayanışmaya çağırıyoruz.

Sovyet biliminden sosyalist Küba’nın biyoteknolojisine, nöropsikiyatrist Serol Teber’in yaşamından yaşamın kökenine dair ilk teorik tartışmalara, her sayıda yer alan farklı söyleşileriyle önemli bir birikimi bir araya getiren dergi için önsipariş vermenizi talep ediyoruz.

Derginin ikinci cildi Aralık ayı içinde destekçileriyle buluşacak, hem de Ankara’da, “Sosyalist Gelecek ve Planlama Sempozyumu”nda. Dileyen destekçilerimize ise ikinci cildi adresine ulaştıracağız.

Önsipariş için [email protected] adresine ad-soyadı ve telefon bilgilerini içeren e-postanın 20 Kasım tarihine kadar gönderilmesi yeterli olacak.

Önsipariş talebinde bulunan destekçilerimize ödeme ve erişim bilgileri için kısa süre içinde ulaşılacak ve derginin ilk cildi Aralık 2019 içinde ulaştırılacaktır.

Madde, Diyalektik ve Toplum

Cilt 2 | sayı 1-4 | 2019
398 sayfa | Ciltli ve kapaklı | 29x21 cm
Aralık 2019
50 TL [Önsipariş ederi]